Najnowsze wpisy

Odżywki z CLA i zieloną herbatą

Suplementy zawierające sprzężony kwas linolowy (CLA) oraz skoncentrowany ekstrakt zielonej herbaty głównie przyczyniają się do skutecznego odchudzenia organizmu oraz zwiększają jego odporność (szczególnie na zmęczenie psychiczne oraz fizyczne).
To preparat stworzony, nie tylko dla osób siedzących całymi dniami na siłowni i chcących zrzucić zbędne kilogramy. Mogą go zażywać osoby, które nic nie ćwiczą, a nawet mają siedzący tryb dnia.
Produkty tego typu zazwyczaj mają następujący skład:  CLA (Conjugated Linoleic Acid – Sprzężony kwas linolowym), skoncentrowaną zieloną herbatę. Połączenie tych dwóch składników skutkuje silnymi właściwościami: termogenicznymi (powiększenie ciepła ciała), lipotropowymi (rozpuszczają tłuszcz), odchudzającymi (redukują tkankę tłuszczową i usuwają tłuszcz z organizmu).
Osoby, które zdecydują się na regularną kurację CLA i green tea, mogą liczyć na zatrzymanie procesu pojawiania się i rozrostu komórek tłuszczowych (co jest uciążliwe przed wszystkim w okolicach: brzucha, ud, bioder), co poskutkuje uzyskaniem zgrabne, smukłej sylwetki.