Najnowsze wpisy

CLA – na tłuszcz i cellulit

Jeżeli nie możesz poradzić sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz cellulitem, powinieneś zainwestować w specjalny suplement diety – kwas CLA. W ostatnich latach cieszy się on sławą prawdziwego hitu na rynku suplementów i jest szczególnie popularny wśród kobiet.
CLA to kwas linolowy. Mogą go stosować zarówno osoby aktywne fizyczne jak i takie, które chcą zrzucić zbędne kilogramy jedynie dostosowując się do zaleceń diety.
Nie trzeba wysiłku
CLA sprawia, że po prostu zaczynamy chudnąć. Nie musimy ćwiczyć, gdyż tłuszcz jest na bieżąco aktywnie spalany przez składniki znajdujące się w preparacie. Co więcej, CLA zapobiega jego ponownemu odkładaniu się.
Inne właściwości
CLA jest tak popularny głównie dlatego, iż świetnie radzi sobie z tkanką tłuszczową, cellulitem, a jednocześnie stanowi zabezpieczenie przed efektem jo-jo. Związek ten sprawia, że jesteśmy coraz bliżej do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.
Najlepsze efekty osiągają osoby stosujące CLA w charakterze dodatku do codziennej aktywności oraz odpowiedniej diety. Nie tylko zrzucają wówczas wagę, ale również uzyskują większą jędrność całego ciała.